Адрес & Контакты

Наш адрес

вул.Олександрівська, 3, м. Скадовськ, Херсонська обл.

GPS

46.1104101, 32.9059662

Электронная почта

-

Веб

-

Екскурсійні маршрути Національного природного парку Джарилгацький, що розташований на однойменному острові Скадовського району. До заповідної паркової зони також відноситься Джарилгацька затока, що омиває його територію. Парк був створений в грудні 2009 року за указом тодішнього Президента України. 

Туристичний маршрут «Джарилгацький уік-енд»

Схема маршруту: м.Скадовськ – о. Джарилгач м. Скадовськ

Протяжність, регламентний час проходже-ння, спосіб пересування: 15 км, одноденний. Вид переміщення туристів по маршруту — прогулянковий катер, пішохідний або автомобільний.

Під час маршруту (теми розповіді та опис маршруту): Створення Парку, його діяльність. Легенди про утворення острова Джарилгач, історичні аспекти господарювання, знайомство з унікальною флорою та фауною острова, демонстрація фотосвітлин. Унікальні краєвиди Північного Причорномор’я. Рідкісна флора та фауна найбільшого незаселеного острова Європи – Джарилгач, пам’ятник героям-матросам Другої світової війни. 

ПІБ та контактні дані особи, яка здійснює екскурсійний супровід: Аліна Цілинко, провідний фахівець з рекреації Національного природного парку «Джарилгацький», вул.Олександрівська, 3, м. Скадовськ, Херсонська обл., Україна, 75700
Тел: +38 098 991 70 84

Екскурсійний маршрут «Сафарі Джарилгач»

Схема маршруту: м.Скадовськ – о. Джарилгач м. Скадовськ

Протяжність, регламентний час проходже-ння, спосіб пересування: 43 км, одноденний. Вид переміщення туристів по маршруту — змішаний, прогулянковий катер та авто-транспорт.

Під час маршруту (теми розповіді та опис маршруту): Створення Парку, його діяльність. Знайомство з унікальною флорою та фауною острова, демонстрація фотосвітлин. Можливість зняти цікаві фото. Рідкісна флора та фауна найбільшого незаселеного острова Європи — Джарилгач, архітектурна пам’ятка острова — старий маяк, збудований по проекту учнів Ейфеля у 1902 році.

ПІБ та контактні дані особи, яка здійснює екскурсійний супровід: Аліна Цілинко, провідний фахівець з рекреації Національного природного парку «Джарилгацький», вул.Олександрівська, 3, м. Скадовськ, Херсонська обл., Україна, 75700
Тел: +38 098 991 70 84

Екскурсійний маршрут «Маяки Джарилгача»

Схема маршруту: м.Скадовськ – о. Джарилгач м. Скадовськ

Протяжність, регламентний час проходже-ння, спосіб пересування: 37 км, одноденний. Вид переміщення туристів по маршруту — прогулянковий катер та піший.

Під час маршруту (теми розповіді та опис маршруту): Створення Парку, його діяльність. Легенди про утворення острова Джарилгач, історичні факти про маяки, знайомство з флорою та фауною острова. Подорож на мис Джарилгацький. Рідкісна флора та фауна. Ознайомлення з маяками, один з яких є історична архітектурна пам’ятка, пов’язана з ім’ям Гюстава Ейфеля.

ПІБ та контактні дані особи, яка здійснює екскурсійний супровід:Аліна Цілинко, провідний фахівець з рекреації Національного природного парку «Джарилгацький», вул.Олександрівська, 3, м. Скадовськ, Херсонська обл., Україна, 75700
Тел: +38 098 991 70 84

Туристичний маршрут «Із заходу на схід»

Схема маршруту: смт.Лазурне – о.Джарилгач м.Скадовськ

Протяжність, регламентний час проходже-ння, спосіб пересування: 44 км, триденний. Вид переміщення туристів по маршруту — піший.

Під час маршруту (теми розповіді та опис маршруту): Усамітнений відпочинок та поєднання з природою. Відвідування скита та знайомство з монахом Марком. Ознайомлення з маяками, тощо. Унікальні краєвиди Північного-Причорномор’я. Маяки острова Джарилгач, один з яких архітектурна пам’ятка, пов’язана з ім’ям Гюстава Ейфеля.

Не потребує супроводу екскурсовода

 

Отдых на Джарылгаче  2018