Сауна в отель Citadella Цитадель

Частный отель Citadella Цитадель http://www.skadovsk3d.comСкадовск. Сауна. Готель «Citadella» (Цитадель), вул Незалежності,134. Сауна працює цілий рік, цілодобово, у будь яку погоду і незважаючи на настрій. Будь то холодна зима, плаксива осінь, мінлива весна чи навіть феєричне літо кожен з нас інтуїтивно відчуває бажання зігріти тіло або зігрітися душею. Посидіти біля каміну або сходити в сауну чи лазню, а ще краще зібратися веселою компанією і від душі попариться в сауні  готелю «Citadella» (Цитадель), що у Скадовську.

Попаритись, відпочити, замовити холодного пива, гарячу піцу, пірнути  в басейн з розбігу після класної парилки, або підставити себе під душ-відро …та навіть проконтролювати вагу на вагах, то все в сауні готелю «Citadella» (Цитадель), що у Скадовську.Частный отель Citadella Цитадель http://www.skadovsk3d.com

Якщо Ви хочете попаритися в дійсно хорошій парилці, поплавати в чистому басейні, і відпочити душею та тілом, сауна «Сitadella»» завжди відкрита для Вас в будь-який час.

 

 

 

Отдых в Скадовске на море 2018

Адрес

Наш адрес:

ул. (Незалежности) Чапаева 134 Скадовск, Херсонская область

GPS:

46.114038282738, 32.922195756436

Телефон:

-

Электронная почта:

-

Веб:

-