До Дня молоді малюємо мурал у Скадовську.
Вул, Олександрівська 28, м. Скадовськ (плити СК «Колос» навпроти аптеки «Максим»)
Волонтерська акція “Надай яскравості і змісту сірим будням”.
Малювання муралу на стіні спортивного комплексу “Колос”.
Разом з 10 волонтерами художник Сергій Кушнір розмалює 4 бетонних плити загальною довжиною у 24 м. Стіна знаходиться у центральній частині міста і є сірою і громіздкою, для того аби надати яскравості, і відразу змістовності — проведемо волонтерську акцію — підготуємо стіну для малюнку і намалюємо картину у жанрі “маринистика”. Художник нанесе основні лінії і також буде допомагати волонтерам створювати цілісну картину за принципом “розмальовки”.
Цільово хочемо залучити 10 молодих людей, але волонтером також може стати і звичайний перехожий, якому ми будемо пропонувати розмалювати певну частину картини. Це гарний спосіб залучення до спільної праці по облагородженню міста.
Для проведення акції плануємо залучити фасилітатора — мураліста, який зможе навчити волонтерів мистецтву малюнку на стіні.
Акція триватиме з 10 до 18 години з перервою на обід.
Херсонський обласний осередок БУР. 26 червня.
Даний захід відбудеться в рамках реалізації програми «Мріємо та діємо», що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується міжнародною організацією IREX в партнерстві з програмою Будуємо Україну Разом.