Место проведения события

Скадовськ, площа Фестивальна

GPS-навигация: -

ХІІ-ий дитячий фестиваль бандуристів «Таврійські зустрічі»

З 26 по 29 червня 2019 року в курортному місті Скадовськ відбудеться ХІІ-ий дитячий фестиваль бандуристів «Таврійські зустрічі».

Таврійські зустрічі_skadovsk3d.com

Метою заходу є підтримка та розвиток української національної культури,популяризація та прозентація кращих зразків української пісні, пропаганда бандурного мистецтва серед учнів поашкільних навчальних закладів та молоді.

Урочисте відкриття — 26 червня о 19.00 на фестивальній площі м. Скадовська. На жителів та гостей міста очікує виступ Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. Майбороди.

У цьогорічній програмі фестивалю – виступи дитячих ансамблів бандуристів із усіх куточків України, майстер-класи і круглі столи, творчі зустрічі та сольні виступи провідних майстрів бандурного мистецтва. Серед них:

Єсипок Володимир Миколайович – український співак-бандурст, Народний артист України, професор, голова Національної спілки кобзарів України;

Лазуркевич Тарас Миколайович — доцент Львівської музичної академії ім. Лисенка, заслужений артист України.

Діти матимуть змогу не лише показати свої таланти та творчі здобутки, але і відпочити та оздоровитися на березі Чорного моря.

Приходьте та почуйте як звучить національний інструмент українського народу!

Організаторами дитячого фестивалю бандуристів є управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, Національна спілка кобзарів України та відділ культури Скадовської районної державної адміністрації.

Таврійські зустрічі_skadovsk3d.com

Джерело: офіційна сторінка Херсонської обласної державної адміністрації

Взносы и билеты
Бесплатно
$0,00
Категории
Фестивали
Фестивали