Начало: 02.07.2018
00:00
Конец: 09.07.2018
00:00

Место проведения события

г Скадовск РБК

GPS-навигация: 46.110871178527, 32.907121366379

Международный фестиваль искусств «Звезды выходят на сцену»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Можливо саме в цю хвилину ви розмірковуєте, як приємно, корисно, доступно й насичено провести цьогорічне літо. Дитяча громадська організація «Співограй» з гордістю представляє новий проект — фестиваль «Зірки виходять на сцену», що відбудеться в Скадовську у липні 2018 року.
Чому ви захочете взяти участь у нашому фестивалі?

По-перше, літній морський фестиваль — це завжди привабливе поєднання змагання й відпочинку.
По-друге, наша організація має колосальний 20-річний досвід проведення подібних заходів, як в Україні, так і за її межами, тож ми гарантуємо вам комфортні умови, компетентне оцінювання, гідну конкуренцію й насичене дозвілля.

По-третє, в нинішні нелегкі часи ми пропонуємо найдемократичніші ціни, але не за рахунок зниження рівня заходу. Це стало можливим внаслідок проведеної нами кропіткої роботи з вибору місця проведення фестивалю, пошуку найвигідніших пропозицій готелів та сценічних майданчиків. Зателефонуйте чи напишіть нам прямо зараз — і переконайтеся в цьому.

По-четверте, ми запросили компетентне журі, що складається з провідних діячів мистецтв та досвідчених педагогів. Ви не тільки одержите незалежну справедливу оцінку, а й зможете поспілкуватися з членами журі й одержати практичні рекомендації.

Нарешті, взявши участь у фестивалі «Зірки виходять на сцену», ви підтримуєте українське мистецтво й культуру, а відпочиваючи в Скадовську — вітчизняну туристичну інфраструктуру, таким чином демонструючи свою громадянську позицію.

 

 

 

 

Отдых в Скадовске на море цены 2018

Взносы и билеты
Бесплатно
$0,00