Чорноморські ігри 2019: шлях до мрії починається тут

Чорноморські ігри 2019: шлях до мрії починається тут

Чорноморські ігри 2019: шлях до мрії починається тут

Феєрично відбулися в Скадовську Чорноморські ігри 2019. Вони залишили по собі глибокі емоції, незабутні спогади та підсвідоме бажання поскорішого повернення свята в 2020 році. 🙂  

Три дні, з 26 по 28 липня 2019 року, центральна набережна курортного Скадовська перетворилася на справжній мегаполіс. Куди не глянь — люди…тисячі людей (знайомих і не дуже 🙂 ), зігрітих теплом єдності перед Його Величністю Талантом! 

Особливого трепету в душі додавали святу його головні винуватці — діти. Вони, молоді українські обдарування, невтомно дивували своїми вокальними даними, харизмою, вмінням триматися на сцені, відчуттям стилю… А ще своєю надзвичайною щирістю — тою відвертістю, тим невмінням фальшувати почуття та емоції, які з плином років так часто втрачають дорослі. Так-так, можливо, навіть і ти, мій любий читачу! 🙂

Чорноморські ігри 2019: як це було і хто ж переможець 

Сцена цьогорічного фестивалю палала. В прямому сенсі цього слова 🙂 Палала від талантів і любові до музичної справи. Їх сплетіння творило справжнє чудо та вселяло в душі кожного відчуття гордості за рідну Батьківщину, в якій живуть такі обдаровані діти.

Неймовірні вокальні дані учасників не раз зворушували та приємно дивували членів журі. До речі, до їх числа на різних етапах фестивалю входили:

  • член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Валентин Коваль
  • Народний артист України, співак та композитор Олександр Пономарьов
  • викладач вокалу Альона Савінова 
  • генеральний продюсер каналу М1 Нателла Чхартішвілі-Зацаринна 
  • продюсер Олена Мозгова 
  • генеральний директор Хіт FМ Віталій Дроздов 
  • продюсер каналу М2 Роман Муха 
  • композитор, музичний продюсер Вадим Лисиця 
  • музикант, ведучий радіо Roks Сергій Кузін 

а також зіркові експерти: лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя, TARABAROVA та MONATIK.

Цього року для участі у фестивалі зареєструвалися рекордні більш ніж 600 конкурсантів. До півфінальної частини Чорноморських ігор 2019 потрапило 46 виконавців та вокальних груп, які й змагалися за головну нагороду вокального конкурсу — Гран-прі. За результатами голосування всіх членів журі її володаркою стала 15-річна Валерія Фурман з Кривого Рогу.

А які ж Чорноморські ігри без вже знаних зірок українського шоу-бізнесу? Правильно, ніякий. Саме тому хедлайнерами фестивалю стали: NK|Настя Каменських (Гран-прі «Чорноморських Ігор – 2004»), «Время и Стекло» (Надя Дорофєєва – 1-а премія «Чорноморських Ігор 2004»), The Hardkiss (Юлія Саніна – лауреат «Чорноморських Ігор – 1999»), Еліна Іващенко (Гран-прі «Чорноморських Ігор – 2018»), MONATIK,  MOZGI, Олександр Пономарьов, ALYOSHA, Антитіла, TARABAROVA, Наталія Гордієнко, МЯТА, David Axelrod, Віталій Козловський, Оля Цибульська, MÉLOVIN, Michelle Andrade, NIKITA LOMAKIN, Злата Огнєвіч.

Чорноморські ігри 2019: вітер приємних сенсових змін

У 2017 році, після чотирирічної перерви, до Скадовська повернулися улюблені Чорноморські ігри. З кожним новим роком фестиваль стає все більш і більш масштабним. Ба більше, він перестає бути виключно музичним дійством і поступово перетворюється в справжню мотиваційну платформу. Такий собі “TEDx Talks” на скадовських теренах! 🙂 

Не розумієте про що я? Поясню! “Головне не перемога, а участь” — як мантру повторюють юним українським обдаруванням зіркові гості фестивалю. Започаткувала цю “традицію” відома українська співачка Тіна Кароль. Саме вона два роки поспіль зі сцени нагадувала про 3-тє місце, яке вона посіла на фестивалі у 1999 році, і про те, що ця почесна бронза не зупинила її на шляху до мрії стати співачкою.

ЧИ2017_skadovsk3d.com

У цьому році цю лінію продовжила, наприклад, солістка гурту “The Hardkiss” Юлія Саніна, яка пригадала як 20 років тому навіть не потрапила до фінальної частини фестивалю, але не здалася, і продовжила впевнено крокувати до своєї мрії. 

Черноморские игры_skadovsk3d.com

Загалом, “мрія”, мабуть, найуживаніше слово, що лунає з вуст зіркових гостей. 

Малюй собі, малюй собі мрії…

Малюй собі, малюй собі 

Без ламаних ліній…”  — співав у своїй пісні Тарас Тополя з гурту “Антитіла”. Окрім цього, гурт віддав шану й Кузьмі Скрябіну, заспівавши його «Люди, як кораблі».

Черноморские игры_skadovsk3d.com

Та й MONATIK не пас задніх зі своїм:

“Мне нужно поднажать, мне нужно осознать,

Бежать не от проблем, к мечтам бежать”. 

Погодьтеся, це дуже важливі настанови для майбутніх наших зірок. Сподіваюся, що вони до них дослухаються.

Чорноморські ігри — це завжди світла сторона музики, завжди міцна доза позитиву та просто чудово проведений час! 🙂

Переконайтеся в цьому й самі! Приїздіть на XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль ♥♥♥ “Чорноморські ігри”! ♥♥♥