I LOVE SKADOVSK. AND YOU?

I LOVE SKADOVSK. AND YOU?

I LOVE SKADOVSK.

AND YOU?

Найкращому місту у світі — Скадовську- присвячується

Це був дещо похмурий літній день, який кінець кінцем став найбільш сонячною подією для Скадовська за останні кілька років.

У чому секрет? У Її Величності Любові. Щирій, справжній, палкій Любові до свого рідного міста. Про її багатогранність читайте нижче 😉

СКАДОВСЬК: НЕОЧІКУВАНА П’ЯТНИЧНА АКТИВНІСТЬ

14 червня 2019 року близько 16.00 на фестивальній площі Скадовська заворушились люди. Пройшло кілька хвилин і на міську площу заїхав білий мікроавтобус. Мить — задні дверцята відчинилися і всі нарешті побачили його — винуватця цієї суєти.  

Ні-ні, це не зйомки блокбастеру в місті-курорті державного значення 🙂 Це — епізоди з довгоочікуваної події літа 2019 — повернення “додому” такого дорогого скадовчанам та гостям міста Скадовськ арт-об’єкту I love Skadovsk.

За всім цим процесом уважно спостерігали випадкові перехожі 🙂 «Наше улюблене серце повертається», — проходячи повз, промовив один із відпочиваючих. Від цих слів на серці одразу стало дуууже тепло. Ба більше — всім тілом прокотилася хвиля приємного щему, що, здається, досяг кожної, абсолютно кожної клітинки тіла.

У цей час активісти дарма часу не витрачали — вони взялися за встановлення літери “I”.  А паралельно найспритніші відвідувачі моря дістали свої телефони та ловили унікальний момент — робили фото на фоні ще не встановленого серця Скадовська. Ми, до речі, теж скористалися можливістю! 🙂

Фінальний момент — встановлення таблички із зазначенням дати та фінансового спонсора. І вуаля, робочий процес завершено! 🙂

До речі, опинитися у потрібному місці у потрібний час й учасники Фестивалю туристичної журналістики України, які якраз поверталися з острова Джарилгач.

Фото — фейсбук-сторінка Катерини Деревянко

I LOVE SKADOVSK: УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ IS COMING

На годиннику 18.00, а це значить, що саме час розпочинати урочисту церемонію відкриття оновленого арт об’єкту I love Skadovsk.

Тож 3…2…1 ВОГОНЬ 🙂

Голос ведучого Владислава Бородіна зазвучав голосно і впевнено! Він швидко увійшов на одну хвилю із глядачами — тож головний тест на взаємодію з аудиторією був зданий на відмінно. Тому й спостерігати за тим, що відбувалося далі, було одним суцільним задоволенням. 🙂

А далі, далі на всіх присутніх чекала цікава розважальна програма, тест-драйв гіробордів і три довгоочікуваних розіграші від партнеру — мережі магазинів “Кібернетики”.

Першими було визначено переможців інтернет-розіграшу, кожен з яких став володарем флеш-карти на 32 gb.

За десять хвилин стартував наступний. Цього разу на кону стояли селфі-палки.

І, врешті, марафон розіграшів завершився приємним, солодким акордом! Для того, аби отримати подарунок — морозиво — потрібно було зробити фото з Кібернетиком біля головного серця Скадовська!

До речі, про Кібернетика! Саме йому я би впевнено віддала приз глядацьких симпатій! 🙂 Адже він став справжнім улюбленцем публіки, прикував до себе увагу майже всіх присутніх дітлахів! Зізнаюся, за їх мі-мі-мішною взаємодією можна було спостерігати вічно. 😉

Дві години свята промайнули на одному диханні! Це був вечір, який зігріватиме душу у найхолодніші зимові вечори! 🙂   

Висловлюємо особливу подяку Юлію Павловському, чиїми золотими руками було дано друге дихання улюбленому арт-об’єкту, та мережі магазинів “Кібернетики” за фінансову допомогу!

Над проектом працювали: Павло Мята, Олександр Альянов, Юлій Павловський, Артем Костюченко, Андрій Павлюк, Олександр Харчіков.

P.S. Знаний економіст, засновник Всесвітнього економічного форуму в Давосі Богдан Гаврилишин завжди вітався: «Богдан Гаврилишин. Українець».

Знаєте, коли маєш навіть найменшу причетність до таких масштабних для рідного міста подій, виникає шалене бажання представлятися не тільки українцем, а й скадовчанином! Бо це звучить справді гордо! Бо ти від того отримуєш шалений кайф! 🙂

Фото — Костянтин Буряк

Давайте разом творити тренд на любов до рідного міста!

Приєднуйтесь до команди Молодих та Ініціативних!