Чорноморські ігри — музична феєрія родом зі Скадовська

Чорноморські ігри — музична феєрія родом зі Скадовська

Чорноморські ігри — музична феєрія родом зі Скадовська

29 липня XVI Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри» прийшов до свого феєричного завершення! Повномасштабне зіркове вторгнення на Скадовську землю, що тривало протягом трьох днів (хоча, здається, цілу вічність! :)) закінчилося. Тож саме час підвести фестивальні підсумки.

Казка на березі Чорного моря зібрала в одному місці і в один час найталановитіших представників молодої ґенерації українців, у яких слово «Музика» викликає шалену колотнечу серця, неймовірне серцебиття.

За канонами жанру казка повинна мати щасливий кінець. І цього разу виключень не було. Всі конкурсанти на людей подивились і себе показали, отримали дорогоцінний досвід і, звичайно, відточили свої співочі та танцювальні вміння. Цьогорічною володаркою нагороди Гран-Прі стала 16-річна Еліна Іващенко. До речі, глядачі «Голос. Діти» пам’ятають, що ця дівчинка стала переможницею третього сезону цієї телепередачі. Тож скарбничка перемог юної співачки поповнилася ще одним музичним тріумфом, з чим я її принагідно й вітаю!

Чорноморские игры_skadovsk3d.com

Зірки українського шоу-бізнесу прикрасили скадовське свято музики своєю присутністю. Пристрасну та дуже жіночну атмосферу створила на сцені «русалка любові» Тіна Кароль, загіпнотизував глядачів фестивалю своїми нестримними рухами, співом і глибокосенсовими монологами Артем Пивоваров, суперСТИЛЬНІ музичні композиції виконали «Время и Стекло», заворожила позитивом та щирою усмішкою Оля Цибульська, вразив своєю мужністю і харизмою Сергій Бабкін, повний відрив влаштував MONATIK – ендорфіни пішли у всіх, без виключення! І це далеко не весь «зірковий» список!

Під час музичного фестивалю багато хто відкрив для себе не тільки молоді українські обдарування, які вже в такому юному віці мають потужні голосові дані, а й по-новому чи навіть вперше дізнався про артистів, які творять якісну українську музику. У цьому контексті хотілося б згадати про цікавого виконавця — Артема Пивоварова.

Чи помітили Ви, що на Чорноморських іграх були зірки українського шоу-бізнесу, не заявлені ні в одній із афіш заходу?! Наприклад, DZIDZIO ніхто не бачив, проте всі точно чули його під час виступу Олі Цибульської з піснею «Чекаю. Цьом». 🙂

Навіть мрія багатьох скадовчан про приїзд до міста мегапопулярного гурту «Океан Ельзи» давала про себе знати у ті моменти, коли глядачі вмикали свої мобільні ліхтарики. Бо ж добре пам’ятається, що цей тренд пішов у народ завдяки виступу «золотого складу» гурту під час Євромайдану 14 грудня 2013 року.

А ще з нами був Кузьма! Так, знову! Тільки з однією різницею — минулоріч про нього зі сцени згадав соліст гурту «DZIDZIO» Михайло Хома, а цього разу це зробив Олександр Пономарьов, виконавши пісню «Сам собі країна».

Усі глядачі були в повному екстазі: від першого до останнього дня! Співали, танцювали, посміхалися, наповнювалися святковою енергетикою…одним словом, безмежно кайфували! Впевнена, кожен зловив той самий маленький момент, в якому відчув себе дуже-дуже щасливим!

У ці спекотні липневі дні всі дороги світу вели в місто Скадовськ! І нехай так буде й надалі!

До зустрічі на Чорноморських іграх 2019!

P.S. Дуже гармонійно звучали би зі сцени такі музичні рядочки: «Люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо, тільки тоді, коли любимо ми, можемо зватись людьми». Хто знає, можливо гурт Бумбокс завітає на Чорноморські ігри наступного року! А що, мрії ж мають здатність збуватись! 😉