Чорноморські ігри 2018: повний вперед

Чорноморські ігри 2018: повний вперед

Чорноморські ігри 2018: повний вперед

З кожним роком все більше й більше людей іменують Скадовськ фестивальною, спортивною та навіть сонячною столицею України. І це не дивно! Адже саме протягом курортного сезону в місті організовують неймовірно велику кількість культурних та спортивних заходів районного, обласного, всеукраїнського та навіть міжнародного масштабу.

На черзі – дуже видатна подія культурного штибу! Її впевнено можна назвати візитівкою не тільки Херсонщини, а й цілої України! Тож розпочинаємо зворотній відлік: ТРИ…ДВА…ОДИН!

Приготуйтесь до міцних обіймів пані Музики, пана Натхнення та пана Таланту! Ну що, готові? Тоді повний вперед!

Лічені години залишилися до старту Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри». Цьогоріч курортне містечко Скадовськ вже в 16 раз гостинно прийматиме його на своїх теренах.

Протягом 27-29 липня 2018 року молоді українські обдарування, а також найпопулярніші зірки українського шоу-бізнесового Олімпу, будуть приємно вражати, неймовірно окриляти, а також дарувати нестримну хвилю позитиву та гарного настрою всім мешканцям та гостям міста. Це просто неможливо пропустити!

Розклад заходів в рамках XVI Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри»:

27.07. о 16.00 – ПІВФІНАЛ вокального конкурсу

Спеціальні гості: Ліза Волощенко, D-SIDE BAND, Alyosha, TamerlanAlena, Тіна Кароль

ЧИ2017_skadovsk3d.com

 

28.07. о 18.00 – ФІНАЛ вокального конкурсу

Спеціальні гості: Ярослав Рогальський, Божена Дар, Michelle Andrade, Kishe,Артем Пивоваров, Время и Стекло

ЧИ2017_skadovsk3d.com

29.07. о 19.00 – змагання за ГРАН-ПРІ та ГАЛА-КОНЦЕРТ. Церемонія нагородження переможців

Спеціальні гості: Вероніка Морська, THE SIXTERS, Nikita Lomakin, Оля Цибульська, Сергій Бабкін, Олександр Пономарьов, Monatik, NK/Настя Каменських

Черноморские игры день 1_skadovsk3d.com

Ваш відпочинок у Скадовську буде неповноцінним, якщо Ви не відвідаєте «Чорноморські ігри» — казку на березі Чорного моря, народжену в особливо душевному та затишному містечку, ім’я якого Скадовськ!

Беріть своїх родичів, друзів, навіть чотирилапих приятелів, і гайда на центральну скадовську набережну (місце зустрічі ж бо змінити не можна!)! Ви просто не маєте права не прийти!

Зустрінемося на XVI Всеукраїнському благодійному дитячому фестивалі «Чорноморські ігрі»!

Буде кльово!
Україна має таланти!
Не проґавте свій унікальний шанс стати свідком народження нових українських зірок!