Скадовськ.»Чорноморські ігри»- 2017. Фінал. Фотозвіт.

Скадовськ.»Чорноморські ігри»- 2017. Фінал. Фотозвіт.

У Скадовську завершились «Чорноморські ігри» — найпопулярнійший дитячий фестиваль в Україні, найбільший масштабно та за кількістю відкритих зірок. Три фестивальні дні пролетіли  на одному подиху, незважаючи на спеку, зливу та навіть зірвані непогодою дахи та потрощені автомобілі.

На новому оглядовому майданчику, що на Набережній, всі три фестивальні дні працювало дитяче розважальне містечко «ФРУЗЗІ GAMES», де дітлахи мали змогу прймати участь у конкурсах, іграх, розважальних програмах та веселих змаганнях

В останній день «Чорноморських ігор» по широким, помитим дощем як на замовлення, вулицями Скадовська пройшла неймовірної краси та енергетики, карнавальна хода. Дітей, під час ходи оплесками вітали та підтримували скадовчани та гості міста,а найкращі учасники цього флешмобу були нагороджені цінними призами від організаторів фестивалю.

Потім була презентація пісні МONATIKa присвячена «Чорноморським іграм» і останній, найтрепетніший та інтригуючий етап фінальної частини «Ігор» — боротьба за Гран-прі «Чорноморських ігор».

Тут членам журі я б не позаздрила, обирати кращого з кращих, обирати серед талановитих дітей -то важка справа, але дуже потрібна для них самих.

Член журі, Валентин Коваль — сказав так: «Чорноморські ігри» – це справжня боротьба, це конкурс, створений не заради того, щоб розважати глядача і журі. Цей конкурс для того, щоб саме тут діти отримали нові орієнтири — як триматися на сцені, як виступати, як мати харизму, щоб тримати глядача до кінця».

Всі переможці «Чорноморських ігор 2017», у своїх номінаціях, були нагороджені елегантними статуетками «Золотого дельфіну», а  маленька виконавиця народного співу Вероніка Морська, з Білої Церкви, отримала у подарунок пісню від член журі, композитора Руслана Квінти. «Лише один раз у своєму житті я подарував пісню. Це була Софія Ротару. Другу пісню я подарую тобі»- сказав він. Ви навіть не уявляєте якими оплесками було схвалене таке рішення пана Руслана.

Інтрига з Гран-прі була витримана до кінця, виступили всі зірки, нагородили всіх учасників і лише в кінці оголосили переможця — Єлизавету Волощенко (11 років) з Херсону з піснею Уітні Хьюстон «I have nothing».

Дуже душевні та одкровенні слова сказала учасникам свята Тіна Кароль: «Бути тут для мене – одкровення. Колись маленькою дівчинкою я стояла на цій сцені, і зайняла 3-тє місце. Але це нічого не значить, адже для мене найголовніше — це цілеспрямованість, прагнення, праця та завзятість. Найважливіше – це ваша внутрішня перемога, вірте в себе, і мої вам оплески сьогодні!»

А завершальним акордом XV Ювілейного Всеукраїнського Благодійного Дитячого Фестивалю прозвучав гімн «Чорноморських ігор» , який співали – конкурсанти, переможці, зіркові гості, журі та глядачі.

Підводячи підсумки, можна сказати, що на «Чорноморських іграх»-2017 року, на березі Чорного моря було море талановитих учасників та океан вдячних глядачів, панувала атмосфера щастя, радості та талановитого майбуття.

І з підслухоного: «Ну, слава Богу, ми вже не схожі на Кіркорова…»

Фотохроніка фінального дня «Чорноморських ігор — 2017» від Константина Буряка.