Скадовськ. «Чорноморські ігри- 2017». День перший.

Скадовськ. «Чорноморські ігри- 2017». День перший.

 

У Скадовську, в цьому році дуже правильне літо.

Медузи образились на відпочиваючих та скадовчан за те, що на них перестали звертати увагу і майже всі перебрались у Крим.

Сонце вирішило відпочити у Скадовську на мілководді Джарилгацької затоки прогріваючи її майже до 28 градусів, розжарило  пісок до стану «можна смажити яйця», та налякало вітер так, що той втік з міста у широкі таврійські степи відпочити від спеки. А головною прикметою правильного літа у Скадовську звичайно ж  стали «Чорноморські ігри».

Спека нікого не налякала. Відкриття відбулося вчасно, ігрові та конкурсні дійства перемістились із спекотної набережної в тінь, репетиції тривали цілий день, автограф-сесії із зірками від «Хіт FM» тривали майже цілий день, а у небі, намагались розігнати вітер, яскраві повітряні змії від скадовського фестивалю «Кольорове небо».

Зразу після 17 години почались виступи півфіналістів вокального конкурсу. Їх було 57 учасників у різних вікових категоріях та пісенних номінаціях. Жюрі залишить на фінальну частину лише по три учасника у кожній номінації.

Виступили і зіркові гості «Чорноморськіх ігор»: Ростислав Тодореску, Тарабарова, Оля Цибульська, Марія Яремчук, Оля Полякова та Потап і Настя. До речі, Настя Каменських та Ростислав Тодореску були учасниками минулорічних «Ігор» та виборювали гран-прі фестивалю.

Фотохроніка першого дня фестивалю від скадовського фотографа Константина Буряка.

День видався довгим, яскравим, насиченим і емоційним.