Сафарі Джарилгач

Сафарі Джарилгач

Сафарі Джарилгач

Екскурсійний маршрут НПП «Джарилгацький»

Сафарі Джарилгач – це одноденна подорож на незаселений о. Джарилгач. Довжина маршруту складає 25 км. Проводяться екскурсії з травня по жовтень. Вид пересування туристів на маршруті – прогулянковий катер, автомобіль. Кількість відвідувачів – 15-25 осіб в групі. Вартість: дорослий – 30 грн, дитячий – 15 грн, діти до 6 років – безкоштовно. Маршрут розрахований на людей різного віку та різного рівня фізичної підготовки, які полюбляють спілкуватися з дикою природою та неуявляють свого життя без пригод.
Місце збору: причал м. Скадовськ. Потім на гостей чекає подорож катером через Джарилгацьку затоку.

Маршрут

Початок маршруту – коса Глибока. Гості ознайомляться з історією створення Нацпарку «Джарилгацький», давніми легендами про створення острова, історичними подіями часів Другої Світової війни.
Далі маршрут продовжується на автомобілі через степову частину острова. На острові збереглася унікальна флора і фауна, більшість видів занесені в Червону книгу. Там росте 499 видів рослин різних видів. Із зазначених рослин 51 ендемік, тобто зустрічаються тільки в межах острова Джарилгач. Також тут знайдено 7 рідкісних видів орхідейних рослин. Пташине населення острова налічує 248 видів птахів — це ті, які зимують тут, гніздяться, пролітають під час міграцій. Безпосередньо на узбережжі знаходять притулок і корм мігруючі водоплавні птахи, серед них лебідь кликун і шипун, лиска, сіра качка й інші качині. На острові налічується 15 видів ссавців. Зустрічаються їжаки, тушканчики, ховрахи і хом’яки, заєць-русак, лисиця звичайна. Це справжнє фотосафарі, під час якого можна поспостерігати за дикими тваринами та робити фотознімки, на вашому шляху також можуть трапитися олені, муфлони, лані та унікальні птахи. На окремих ділянках подорожі можливі зупинки для фотографування.
Потрапивши на берег Каркінітської затоки, відвідувачі зможуть позасмагати на сонечку, поплавати у криштально чистій воді та насолодитися унікальними пляжами острова, які порівнюють із Французькою Рив’єрою.
Після повернення на косу Глибоку, бажаючі можуть замовити страви з морепродуктів, пограти в волейбол, порибалити, покататися на катамаранах, «бананах», каяках та насолодитися чудовим відпочинком на острові Джарилгач.
В 17-00 повернення до м. Скадовська.

Для замовлення екскурсії:

Тетяна Войтович

Провідний фахівець з рекреації
Національного природного парку «Джарилгацький» 
вул. Олександрівська, 3, м. Скадовськ
Херсонська обл., Україна, 75700
Тел: +38 050 149 99 09
Tetyana Voitovych
Seniour expert on recreation
National Nature Park «Dzarylgachsky»
3, Oleksandrivs’ka str., Skadovsk,
Kherson region, Ukraine, 75700
Tel: +38 050 149 99 09