Джарилгацький уік-енд

Джарилгацький уік-енд

Екскурсійний маршрут НПП «Джарилгацький»

Джарилгацький уік-енд – це незабутня подорож на мальовничий острів Джарилгач. Довжина маршруту складає 7 км. Тривалість – 1 день. Проводяться екскурсії з травня по жовтень. Вид пересування туристів на маршруті – прогулянковий катер, пішохідний та автомобільний. Кількість відвідувачів – 15-25 осіб в групі. Вартість: дорослий – 30 грн, дитячий – 15 грн, для дітей до 6 років – безкоштовно. Маршрут розрахований на людей різного віку та рівня фізичної підготовки, які полюбляють спілкуватися з дикою природою.

Місце збору: причал у місті Скадовськ. На вас чекає незабутня подорож катером через Джарилгацьку затоку в супроводженні зграйок грайливих дельфінів. Прибувши на косу Глибока, відвідувачі ознайомлюються з історією створення Національного природного парку «Джарилгацький», давніми легендами про створення острова, відвідуванням пам’ятника, що нагадує про події років Другої Світової війни та прославляє подвиг матросів, що захищали острів.
Далі розпочинається пішохідна або автомобільна подорож на берег Каркінітської затоки, довжиною 3,5 км. Під час проходження маршруту можна насолодитися краєвидами острова та познайомитись з рослинним і тваринним світом Північного Причорномор’я, сфотографувати представників дикої природи Національного природничого парку Джарилгацький. Перепочивши на зупинці «Озера» продовжуємо шлях до південного берега острова Джарилгач – на берег Каркінітської затоки. На білосніжних морських пляжах можна назбирати велику кількість викинутих на берег черепашок: морських черенків, морських гребінців, венерок, серцевидок. Вода в морі настільки чиста та прозора, що на дні можна побачити креветок, крабів, раків-відлюдників, бичків та інших представників іхтіофауни НПП «Джарилгацький».
Туристи матимуть змогу відпочити на безмежних піщаних пляжах острова. Після повернення на косу Глибоку усі бажаючі зможуть замовити страви з морепродуктів, пограти в волейбол, порибалити, покататися на каяках, катамаранах та інших водних атракціонах.
В 17-00 повернення до м. Скадовська.

Для замовлення екскурсії:

Тетяна Войтович

Провідний фахівець з рекреації
Національного природного парку «Джарилгацький» 
вул. Олександрівська, 3, м. Скадовськ
Херсонська обл., Україна, 75700
Тел: +38 050 149 99 09
Tetyana Voitovych
Seniour expert on recreation
National Nature Park «Dzarylgachsky»
3, Oleksandrivs’ka str., Skadovsk,
Kherson region, Ukraine, 75700
Tel: +38 050 149 99 09